Zvornik2021-03-23T20:00:04+02:00

Zvornik

Omladinski klub Zvornik osnovan je sredinom 2019. godine kao dio BHRI programa. Imamo koordinatora i devet članova koji su angažovani volonterski. Šest njih je prolazilo obuku za omladinske radnike organizovanu od strane PRONI-ja. Prilikom obuke stekli su neophodno znanje i vještine što se pokazalo kroz aktivnosti koje su do sada realizovane. Jedna od najznačajnijih je Matematički kamp koji je podržan od strane Ministarstva za prosvjetu i kulturu Republike Srpske po kome smo postali prepoznatljivi u našoj lokalnoj zajednici. Za kratko vrijeme uspjeli smo da ostavimo pozitivan utisak na građane ali i medije naše lokalne zajednice. U planu su brojne aktivnosti koje tek treba da budu realizovane. Vjerujemo da ćemo podstaći što više mladih u Zvorniku da nam se pridruže kako bi nastavili u što većem broju još boljim tempom.

Document

KONTAKTIRAJTE NAS